ui42 Digital

ui42 Digital este agenție full service de performance marketing din Bratislava/Slovacia, una dintre agențiile cu cea mai rapidă creștere din regiunea CZ/SK. Echipa noastră este formată din experți în Google Ads, Google Analytics, Social Media, Content Marketing, SEO, eCommerce pentru a crea sinergii între diversele canale online și pentru a îmbina totul într-o strategie de marketing eficientă. Punctul nostru forte este EXPORTUL. În echipa noastră de Export avem experți în digital marketing vorbitori nativi de limba română, maghiară, croată, sârbă, slovenă, poloneză, italiană, germană și putem completa lista.

Webiste: www.ui42.digital.ro

Servicii oferite:

Ne dorim să spijinim exportul în eCommerce și să ajutăm 4 magazine online în conturarea stategiei corecte.

Ore donate: 3 ore/client pentru 4 clienți. Total de 12 ore de consultanță.

MADE WITH IN BUCHAREST BY
Managed by
Inspired by
Supported by
Recommended by
Communities